Пакети реклами

Пакети реклами від UB.UA (PREMIUM, GOLD, VIP — SEO (search engine optimization)

Промосторінка продукту — https://ub.ua/page-land/packet/ 

Спеціально розроблений комплекс рекламно-інформаційних послуг в інтернеті від маркетологів порталу UB.UA. Дозволяє гнучко підходити до маркетингових потреб клієнта із врахуванням специфіки діяльності, досвіду та конкурентного середовища. 

Це ефективне поєднання створення нових сторінок в інтернеті для генерації конверсій (отримання замовлень), комплексу робіт з SEO-просування завдяки правильному підбору ключових слів під запити покупців та написання SEO-матеріалів. Формування УТП (унікальної торгової пропозиції) в поєднанні з комплексом реклами в UB.UA, Google Ads, Facebook, Instagram, Viber, Telegram (залежно від пакету та потреби клієнта).

Основні конкурентні характеристики:

— індивідуальний підхід;

— комплексність та охоплення;

— низька вартість контакту та конверсії;

— можливість керувати результатом.

Пропонуємо Вам звернути увагу на оновлені та оптимізовані пакети послуг з наповнення сайту (інтернет-магазину). Вони охоплюють функціонал (програмне забезпечення, яке генерує замовлення) і роботи наших спеціалістів з написання і розміщення інформації про Ваш бізнес на вашому сайті і на сторінках UB.UA.

Пакет «Premium» — стандартний пакет розміщення інформаціїякий найкраще підійде для компаній, що розвиваються. Протягом багатьох років він довів свою ефективність і результативність на десятках тисяч компаній.

Пакет «Gold» — популярний і оптимальний набір послуг. Окрім функціоналу, у ньому передбачений розширений вдвічі комплекс робіт з наповнення інформацією для компаній, що ведуть системний бізнес. 

Пакет «VIP» — універсальний набір послуг. Цей пакет — це елітне рішення від порталу «Укрбізнес», яке спеціально розроблене для компаній-лідерів ринку.

В пакетах дотримано такий принцип. Чим дорожчий пакет з наповнення, тим більше ключових слів входить в контент і, відповідно, тим більше охоплення аудиторії інтернету забезпечується. А це гарантує більшу кількість клієнтів і кращий вплив на конкурентів.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Щоб скористатись сервісом, перейдіть за посиланням і скористайтесь рекомендаціями робота Felix — реєстрація

Більше в розділі

Реєстрація нової компанії

Натискаючи кнопку реєєстрації ви погоджуєтесь з користувацькою угодою

Реєстрація