Що вигідно купувати в Інтернеті порівняно зі звичайними магазинами

Здавалося б сьогодні, коли дефіциту товарів вже давно немає, питання про те, де робити покупки, давно відпало. В будь-якому торговому центрі можна знайти безліч магазинів з різними товарами - від біжутерії та взуття до сумок і верхнього одягу. Однак, якщо придивитися до цін та асортименту, можна побачити, що все далеко не так однозначно, як здається. Шанувальників інтернет-покупок стає все більше і цьому є причини.

1) Дрібна побутова техніка та електронні гаджети

В Інтернеті вартість їх значно нижча, а якщо габарити і вага не надто великі, доставка не дуже збільшить витрати на покупку. Досить часто бувають спеціальні пропозиції, коли аксесуар до електронного пристрою продається за дуже низькою ціною. Завжди є можливість в майбутньому докупити до придбаної електроніки додаткові аксесуари або комплектуючі тієї ж фірми.

2) Одяг, взуття та інші аксесуари

Як показує практика, багато брендових речей в інтернет-магазині коштують на 10-30% дешевше, ніж в бутиках. До того ж, там у Вас є менша ймовірність наткнутись на підробку. А завдяки докладним таблицям вимірювання стопи на будь-якому популярному сайті практично не буває промахів з розмірами.

3) Комп'ютери та їх комплектуючі

Гарантована якість і ціна нижча, ніж у звичайному магазині є відмінними перевагами онлайн-купівлі цих речей. У вас є більше шансів знайти і купити дефіцитну запасну деталь до комп'ютерної техніки, і саме там в першу чергу з'являться новинки світового ринку.

4) Косметика і парфумерія

Косметику та парфумерію, безсумнівно, вигідно купувати в інтернет-магазинах. Відправка безпосередньо зі складу виробника гарантує, що ви отримаєте оригінальний продукт, а не дубайський або болгарський аналог. А ціна за ваші улюблені парфуми буде на порядок нижча, ніж в будь-якому відомому парфумерно-косметичному бутику у вашому місті. До того ж в інтернет-магазинах можна знайти багато нових маловідомих нашому ринку якісних брендів.

5) Ювелірні вироби та біжутерія

Вигідно і практично купувати в інтерент-магазинах ювелірні прикраси, ексклюзивну біжутерію, годинник. Причиною є нижча ціна та більший асортимент.

6) Книги, канцелярія та шкільне приладдя

Купувати ці речі швидше зручно, ніж вигідно. Буває, що в реальних магазинах якийсь екземпляр вже закінчився, а в інтернет-магазині він все ще продається. Канцелярію і шкільне приладдя краще купувати малим оптом, оскільки за доставку однієї ручки з вас візьмуть ціну як за півкілограма.

7) Іграшки

Купувати малогабаритні іграшки вигідно, особливо для новонароджених. Можна не побоюватися за якість самої іграшки, оскільки неякісні іграшки мають маленький рейтинг і погані відгуки. На ринку або в магазині вам ніхто не скаже реально про те, хороша чи погана продається іграшка. До того ж іграшки відомих фірм в магазинах супермаркетів коштують дорожче.

8) Квитки в кінотеатри, концерти, квитки, бронь готелю

Бронювати номер у готелі, купувати авіаквитки, квитки в кіно, театри і на концерти в інтернет-магазинах не скільки вигідно, скільки зручно, особливо якщо каса знаходиться далеко від вашого місця перебування.

9) Програмне забезпечення

Купуючи на перевірених сайтах програмне забезпечення та ігрові програми, ви купуєте стовідсоткові ліцензійні програми, вартість яких буде нижчою, за ті ж ліцензійні програми, які продаються в спеціалізованих реальних магазинах, що безперечно вигідно і зручно.

10) Автомобільні запчастини

Якщо ви власник іномарки, то завдяки інтернет-магазину вам більше не доведеться бігати в пошуках рідних «колодок» по всьому місту або чекати місяцями коли вони з'являться в сервіс-центрі. А завдяки великій різноманітності типів інтернет-магазинів запчастини можна придбати навіть у приватного продавця вдвічі дешевше від офіційної ціни.

Однією з головних переваг, яка об'єднує всі можливі покупки через Інтернет, є широкий вибір і доступність цін. В Інтернеті можна придбати все, що не потребує індивідуальної перевірки на якість, придатність або задоволення індивідуальних смакових уподобань.

Одним словом, інтернет-магазини - чудова можливість заощадити купу часу, нервів, грошей і сил.

Купуйте і продавайте свої товари на market.ub.ua.