Найцікавіші факти про Всесвітню павутину, яких ви досі не чули...

... Перше повідомлення, відправлене через Інтернет, виглядало так - «LOG». Чому? Користувач намагався надрукувати «LOGIN», але через величезне перевантаження даними буквою G, мережа впала.

... Перший електронний смайлик був «сліпим» і складався тільки з тире-носа і дужки-посмішки « -) ». Очі-двокрапка прийшли на декілька років пізніше.

... Призначенням першої веб-камери був контроль кавоварки і попередження про закінчення кави.

... Найбільш розповсюджені зображення в Інтернеті (понад 80 %) - оголені жінки, а третина всіх запитів у пошукових системах присвячена порнографії.

... 81% електронних листів, відправлених за один день, - це спам чистої води.

... Перше відео, завантажене на YouTube, мало назву «Я в зоопарку» і було надзвичайно нудним.

... Щоб переглянути профілі всіх користувачів мережі «Вконтакті», знадобиться мінімум 1000 років. А їх кількість з кожним днем все збільшується.

... Три найвідвідуваніші сторінки у Facebook: «мордокнига» компанії «Кока-Кола», Барак Обама та «солодка» сторінка компанії Nutella.

... Елтон Джон є одним із найзапекліших противників Інтернету. На його думку, саме Глобальна павутина є причиною збільшення кількості неякісної музики.

... Найбільш жорсткі обмеження для інтернет-користувачів існують в Пакистані. Тут закритий доступ до півсотні сайтів, серед яких YouTube і Facebook. Влада вважає ці ресурси невідповідними до норм ісламської моралі.

... Навіть на Евересті є Інтернет! Найвища в світі гора забезпечена доступом до Всесвітньої павутини завдяки компанії Ncell.

... Є держава, вся територія якої покрита безкоштовним Wi-Fi. Це Ніуе, острівна країна біля Нової Зеландії, яка стала першою «Wi-Fi-нацією» на Землі.