Найперспективніша робота на Волині

Вважаєте, що стати справжньою акулою продажу можна лише у столиці? Ви переконані, що зробити кар'єру в інтернеті в невеличкому місті нереально? Тоді радимо не робити поспішних висновків. Запевняємо вас, що все можливо. Потрібно просто знати, де шукати.

Перш ніж почати свій шлях по кар'єрних сходах, потрібно проаналізувати і оцінити, які ж саме професії є найбільш перспективними та яку винагороду отримують професіонали своєї справи. Кожен, хто бажає досягти висот у професійній сфері, повинен знати, де можна максимально самореалізуватися та вигідно заробити гроші.

Звичайно, більшість вже зі шкільної лави починають цікавитися, які професії є найбільш популярними і, виходячи з цієї інформації, вони здійснюють вибір вузу і спеціальності. Але сьогодні не про це. Це не реклама спеціальностей вищих учбових закладів. Навпаки, ми хочемо познайомити Вас з професією, якої Вас не навчать в університеті. Спеціаліст з купівлі-продажу, клієнт-менеджер, менеджер з продажу — називайте, як хочете. Головне, що ця спеціальність дає можливість розвиватися, приносить стабільний дохід та неабияке задоволення.

Чому ж вона найперспективніша, запитаєте Ви?

Перш за все тому, що кваліфікованих спеціалістів в цій галузі ох як небагато. На ринку відчувається значний дефіцит кадрів, які володіють глибоким розумінням онлайн-середовища та навичками ефективного стимулювання збуту. Інтернет сьогодні стрімко розвивається, тому й вимагає саме професіоналів, справжніх знавців своє справи. А щоб стати одним з них, потрібно пройти довгий шлях — місяці або й роки сумлінної праці.

Продаж є кров'ю будь-якої компанії, тому великі гроші, які отримують роботодавці, приносять саме менеджери з продажу. Не винятком є і інтернет, який в наш час набирає обертів. Зараз практично не залишилося таких галузей споживчого ринку, які не було б вигідно представити в інтернеті. Дуже швидко ростуть електронні продажі продуктів харчування, будівельних матеріалів, меблів, дитячих та інших товарів. Інтернет великий і швидко зростає ринок, на якому можна і потрібно заробляти. Але це ще й потрібно вміти робити. Тому й не дивно, чому саме ті, хто забезпечує фінансове благополуччя компанії, користуються найбільшим попитом і отримують найбільшу винагороду.

Звичайно, можна подумати, що особливих знань ця професія не вимагає взагалі, адже у вузах такої спеціальності не навчають. Може скластися хибне враження, що реалізувати себе на посаді менеджера з продажів можуть або авантюристи, яким все одно, що продавати людям, або продавці «від Бога», які і сніг взимку продати можуть. Однак все по-іншому. Хоча й отримати цю спеціальність після завершення навчального закладу неможливо, це аж ніяк не означає, що в цю професію можуть іти всі, кому не лінь. Головними вимогами до кандидатів на цю посаду є активність, комунікабельність, позитивне ставлення до людей і життя в цілому. Ця робота вимагає багато аспектів в одній людині, потребує чималих зусиль.

Такі спеціалісти не залишаться без роботи. Досвід спілкування і вміння вибудовувати відносини з клієнтом - це ті якості, які будуть цінуватися в найближче десятиліття нарівні з професіоналізмом і грамотністю фахівців.

Чому саме на Волині?

Тому що тут знаходиться портал «Укрбізнес», який має великий штат працівників і завжди запрошує в свої ряди нові обличчя. І саме він пропонує цю роботу всім бажаючим заробляти великі гроші і одночасно отримувати задоволення від своєї праці. Ми проводимо безкоштовне навчання і робимо справжніх професіоналів своєї справи. У нас є своя школа і методика підготовки, а наші спеціалісти завжди раді допомогти і поділитися своїм безцінним досвідом з новачками. В результаті, через місяці, а то й роки плідної праці, ви зможете піднятись на вищий щабель кар'єрної драбини і навіть стати партнером компанії.

В чому ж полягає робота менеджера з продажу в інтернеті?

Перш за все, робота менеджера з продажу полягає в спілкуванні з клієнтами. Але головне вміння, яке повинен мати менеджер з продажу, - вміння продавати. Він має відмінно знати своїх конкурентів, потенційних клієнтів, розбиратися в тенденціях ринку, а також у галузевих технологіях.

Якщо ви вважаєте що досить активні й комунікабельні для посади менеджера з продажу, можете влаштовуватися на неї без сумнівів. Досвід отриманий на цій роботі ви не заміните нічим, а навик знаходити спільну мову з людьми, вироблений на даній посаді допоможе вам у будь-якій сфері діяльності в майбутньому. Такі люди швидко набувають нових знайомств, а це в свою чергу дуже спрощує життя.

Звичайно, ця робота не є легкою, адже один менеджер може працювати з великою кількістю клієнтів — до 500 компаній одночасно. Однак, опанувати її може кожен. Кожен, хто прагне бути успішним в житті, не зупиняється на досягнутому і не боїться змін.

Якщо вас зацікавила робота менеджера, надсилайте своє резюме на пошту personal.gaidai@mail.ru або телефонуйте 38 (0332) 77-29-30, (099) 027-34-28.