Статті

Хто сказав, що реклама не буває дешевою?

06 травня 2011 в 16:49
 
Український бізнес кудись далеко сховався й активно чинить опір необхідності бути на видноті. Працюючи з різними підприємствами вже більше дев'яти років, фахівці Укрбізнес прийшли до висновку, що далеко не всі сучасні підприємці доросли до ефективного використання інструментів реклами. Хотілося б, щоб цей процес потроху прискорювався, і для цього Укрбізнес робить рекламу в рази дешевшою!
 
 

Інтернет не змінює бізнес-моделі, а всього лише дає нові потужні інструменти вже існуючим

25 лютого 2011 в 09:00
 
Інтернет - штука корисна, однак певною мірою злопам'ятна. Одна помилка може коштувати цілого статку, або авторитету компанії. Портал УкрБізнес розпочинає знайомити своїх користувачів зі спеціалізованими та авторитетними ресурсами українського інтернету, щоб попередити можливі помилки у виборі інтернет-партнера. Що з цього вийшло читайте далі.
 
 

Ефективне розміщення банера. Що це?

22 лютого 2011 в 09:48
 
Створювати репутацію компанії через інтернет вигідно і плідно. Мережа дає можливість доносити інформацію про своє підприємство до макисмальної кількості цільової аудиторії і конвертувати кількість відвідувань сайту в продажі. Для цього фахівці використовують різні рекламні сервіси. Серед них банерна реклама - як частина сучасного інтернету, що найдинамічніше розвивається і змінюється.
 
 

11 причин, чому потрібно оформити платну реєстрацію підприємства на порталі Укрбізнес 3.0

16 лютого 2011 в 14:04
 
Окрім усіх атрибутів звичайної соціальної мережі, на порталі передбачено цілий ряд інструментів, які розроблені спеціально для успішної бізнес-діяльності. Платна реєстрація — це фактично створення повноцінного інтернет-представництва компанії в першій соціальній мережі для бізнесу.
 
 

Перша соціальна мережа для бізнесу

16 лютого 2011 в 12:20
 
Соціальні мережі захопили світ. Але чого хоче людина - просиджувати свій час даремно, гортаючи сторінки з фотографіями, чи гортати ті самі сторінки й отримувати гроші?
 
 

Як заробити в інтернеті

24 січня 2011 в 16:01
 
Інтернет як повноцінне соціальне середовище існує не лише для розваг, отримання необхідної інформації чи безцільного мандрування безмежними віртуальними просторами. Світова мережа відкриває багато можливостей для покращення вашого фінансового становища, не виходячи з власного дому. Але не все те золото, що блищить. Про це не варто забувати, виходячи на пошуки валюти в інтернеті.
 
 

Соціальні мережі в бізнесі=бізнес в соціальних мережах

31 грудня 2010 в 12:12
 
Якщо після знайомства звучить питання: "А як тебе знайти на фейсбуці / в контакті / однокласниках / УкрБізнесі?", розумієш, що потрапив у суспільство сучасних людей.
 
 

Інтернет-торгівля: вигідно, зручно, доступно

27 грудня 2010 в 14:12
 
Інтернет - це світ, в якому щодня працюють, навчаються і розважаються мільйони користувачів. За допомогою інтернету стало значно простіше спілкуватися з друзями, заробляти гроші, здійснювати банківські розрахунки і навіть купувати товари не виходячи із власної домівки. Саме інтернет-торгівля у Всесвітній мережі нині займає одне із найчільніших місць. Тут продають, купують, торгуються і отримують необхідне при мінімальних затратах власного часу.
 
 

Хто читає вашу пошту?

16 грудня 2010 в 11:47
 
Те, що цей заголовок привернув увагу означає, що безпека ділової переписки відіграє не останню роль у вашому житті. Погодьтеся, не дуже приємно усвідомлювати, що хтось може читати особисті листи й збирати будь-яку інформацію про вашу особу.
 
 

Чому необхідно бути присутнім в Інтернеті

03 грудня 2008 в 12:00
 
Все більше українців сприймають колись страшне поєднання слів «глобальна мережа Інтернет» як щось звичне і навіть буденне. Вже більше десяти мільйонів українців в Інтернеті працюють, купують, продають, спілкуються, шукають необхідну або просто цікаву інформацію, здобувають освіту або надають її, ведуть щоденники і просто живуть.
 
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create