Статті

Зареєстровано авторське право на пакетну інтернет-рекламу

18 листопада 2008 в 12:00
 
Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.
 
 

Грані чар інтернет-реклами

18 листопада 2008 в 12:00
 
Інтернет-реклама для підприємця сьогодні означає не менше, ніж чарівна паличка для Гаррі Поттера: і без неї ніби все є, але з нею все-таки набагато краще. Адже якщо використовувати можливості реклами в інтернеті на повну потужність, то ефект буде справді магічним.
 
 

Комерційна таємниця – досі Ваша?

14 травня 2008 в 12:00
 
Безпека ділового листування – основа збереження комерційної таємниці. Аби захистити конфіденційність листів користувачів, портал УКРБІЗНЕС розробив унікальну електронну пошту, що надійно охороняє кореспонденцію.
 
 

@ UB.UA - коротка адреса тривалого успіху!

14 травня 2008 в 12:00
 
Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з великих місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....
 
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create