Компанія (історія)

Розробку порталу ub.ua було розпочато 2002 року групою ентузіастів, що працювала в штаті рекламного агентства. У початковій версії це був інтернет-каталог українських компаній — «Укрбізнес». Першим доменним ім’ям було вибрано www.ukrbiznes.com.

Із розвитком інтернет-технологій на порталі з"являються нові розділи: новини, статті, каталог товарів, послуги, оголошення, інше. Преміум-послугами користуються вже понад 3000 клієнтів.

Портал багаторазово був учасником різноманітних виставок, конференцій, надавав гранти для розвитку молодих підприємців.

У 2009 році було запущено оновлену версію ресурсу та здійснено успішний перехід на новий домен www.ub.ua. На ресурсі з’явилася українська версія, яка сприяла кращим показникам охоплення інтернет-простору західної України. Відтепер зайняти перші позиції в пошукових системах стало ще легше.

Клієнти, окрім розміщення інформації в розділах порталу, можуть створити особистий сайт-візитку та інтернет-магазин. Із цього моменту — це saas-платформа для розвитку бізнесу та marketplace для вигідних покупок. На порталі розміщено мільйони товарів, тисячі послуг та оголошень.

У 2015 році розпочато роботу над проектом «Прямі поставки». Його основна задача — надати можливість торгувати компаніям і оплачувати послуги порталу уже з отриманого результату. Наразі цією послугою користуються тисячі компаній з усієї України та з-за кордону.

Сьогодні портал успішно розвивається, створюючи нові сервіси для своїх клієнтів. Для просування українських компаній на європейські ринки запущено www.tius.pl.

Більше в розділі

Реєстрація нової компанії

Натискаючи кнопку реєєстрації ви погоджуєтесь з користувацькою угодою

Реєстрація