Франшиза від UB.UA

В Україні відкрилась нова франшиза в галузі on-line реклами та e-commerce. 

Для активного розвитку української ІТ-галузі і розширення власної мережі, портал UB.UA відкриває франшизу. Мета компанії – відкрити офіси франчайзі у різних регіонах України. 

 

Подайте заявку –https://forms.gle/L2d376t7cmpFpQu19

Структура франшизи від UB.UA

Для відкриття цієї франшизи необхідний мінімальний стартовий капітал, що в основному буде витрачений на придбання офісного обладнання. Окупність протягом перших 4 місяців, з 9-го місяця роботи – вихід на прибуток. 

Кількість працівників – 10-15 (менеджери по роботі з клієнтами, журналісти (контент-менеджери), технічні працівники).

Як стверджує директор порталу «UB.UA» Валентин Цейко: 

«ІТ-галузь в Україні, як і у світі, стабільно розвивається, незважаючи на стан економіки країни. Запрошуємо до співпраці людей, яким цікаві наші послуги, які розділяють наші погляди і цілі.

UB.UA готовий поділитися зі своїми франчайзі Business Book і 17-річним досвідом роботи в ІТ-сфері. Це – унікальні технології роботи, що становлять інтелектуальну власність компанії, напрацьовані ефективні інструменти залучення клієнтів і роботи з ними.

Надаємо всю необхідну документацію для організації роботи (бізнес-план, посадові інструкції, документацію з навчання персоналу), а також програмне забезпечення, маркетингову підтримку та ще багато чого для успішного запуску і розвитку.

Вивчаючи дистриб’юторську і агентську системи, ми прийшли до висновку, що франшиза – найкращий варіант для масштабування і мультиплікування бізнесу.

На порталі UB.UA є багато покупців. У зв'язку з цим тепер шукаємо і хочемо наростити  кількість продавців за рахунок франчайзингової системи.

Першим франчайзі будуть запропоновані найвигідніші пропозиції. Гарантуємо індивідуальний підхід і підтримку кожному партнеру. 

Франшиза під ключ в системі порталу UB.UA дає можливість продавати розміщення в каталозі, новини та статті, сайти, інтернет-магазини, допомагає українським компаніям і підприємцям збільшити кількість замовлень і забезпечує розкрутку в інтернеті. Більше тут 

Модель бізнесу від UB.UA

У нас є робоча модель бізнесу, яка допомагає швидко досягнути інтенсивного розвитку.

1. Ми проводимо повну перереєстрацію клієнтів на порталі, тому пропозиції потрібно надати усім клієнтам.

2. Менеджери з продажу опрацьовують заявки, генерують оплати.

3. Контент-менеджери пишуть контент, наповнюють пакети.

4. Працюємо з постійними клієнтами над нарощенням продажу.

Вимоги до франчайзі

  • Досвід роботи на управлінських посадах від 3-ох років.
  • Готовність працювати за схемою франчайзингового бізнесу, виконуючи договірні зобов’язання.
  • Бажання будувати бізнес на основі взаємоповаги та довіри, в системі наших корпоративних цінностей.
  • Вміння організовувати, розвивати та підтримувати бізнес.
  • Вітається досвід в активних продажах і наданні маркетингових послуг.
  • Перевагою для прийняття рішення є наявність власної «теплої бази» клієнтів та команди. 

Франшиза від UB.UA включає в себе організацію процесу розвитку офісу, систему набору та адаптації персоналу, консультації з питань мотивації персоналу, навчання роботі з CRM-системою, виїздні навчання, організацію і запуск бізнес-процесів, маркетингову підтримку, можливість продавати франшизи.

Переваги та вигоди франшизи від UB.UA

Наша франшиза зменшує витрати на маркетинг, підтримку, навчання та ін. Швидка окупність, з 9-го місяця роботи вихід на прибуток. Географія діяльності – вся Україна.

Малі витрати на основні засоби. Невисокі кваліфікаційні вимоги до персоналу. Надаємо механізми детального контролю бізнесу та підтримку. Постійний розвиток та вдосконалення продукту.

Низький рівень ризиків, система роботи перевірена роками на десятках тисяч компаній. Ринок, що росте та розвивається в кризу.

Довідково про продукт https://about.ub.ua

Хочете постійно розвиватись, вчитись нового і заробляти – заповніть анкету франчайзі – hhttps://forms.gle/L2d376t7cmpFpQu19

Контактна особа: Цейко Валентин Миколайович

моб.тел.: +38 067 332 57 61, https://www.facebook.com/vcejko

e-mail: valtseyko@gmail.com

Більше в розділі

Реєстрація нової компанії

Натискаючи кнопку реєєстрації ви погоджуєтесь з користувацькою угодою

Реєстрація