Як купувати?

1. Пошук товарів, послуг та постачальників.

Для пошуку товарів, послуг та оголошень скористайтесь пошуком або рубрикаторами. Під час пошуку використовуйте фільтри, рейтинги, відгуки — це допоможе Вам заощадити час та отримати найкращу пропозицію.

2.На порталі представлені пропозиції від десятків тисяч продавців. Порівнюйте, вивчайте історію продавця для найкращого вибору.

3. Вивчіть інформацію про товар.

Для Вашої зручності у продавців є безліч можливостей, наданих порталом, для вичерпного представлення інформації про товар. Це назва, всі фото, відеоогляд, опис, технічні характеристики, інформація про виробника, роздрібні і оптові ціни, всі модифікації (колір, розмір, ін.), доставка і оплата. Уся інформація адаптована для перегляду на мобільних пристроїв, що створить Вам додаткову зручність.

4. Оформіть замовлення.

Для оформлення замовлення натисніть кнопку «купити». Вам відразу відкриється корзина. Якщо ви визначились із цим замовленням, продовжуйте оформлення. Якщо у Вас ще немає облікового запису, то при введенні данних Вам відразу створиться кабінет користувача. Виберіть зручну форму оплати і місце доставки. В кабінеті у вас збережеться уся інформація про замовлення. Якщо ж замовлення не продовжити оформлювати, воно збережеться у корзині. Додайте до корзини ще товари і тоді ще раз закінчіть оформлення.

Також Ви можете написати продавцю, задати запитання. Напишіть відгук про товар, якщо ви володієте корисною інформацією, це допоможе іншим користувачам.

5. Оплата замовлення.

Оплатити замовлення ви зможете одним зі способів, запропонованих продавцем. Найчастіше використовуються: передоплата, накладний платіж, оплата банківською карткою. Рекомендуємо вибрати спосіб «накладний платіж», якщо ви не впевнені у надійності продавця.

6. Отримання замовлення.

Про доставку замовлення на пошту вам буде повідомлено SMS та на скриньку. При отриманні товару уважно його огляньте. У випадку невідповідності заявленій якості у вас є, відповідно до норм законодавства України, можливість повернути товар продавцю протягом 14 днів.

7. Відгук про товар та продавця.

Поділіться з іншими покупцями своїм досвідом придбання товару чи отримання послуги у певного постачальника. Це допоможе розвитку бізнесу доброякісного продавця, а інакше застереже покупців від ризиків.

Приємних покупок!

Більше в розділі

Реєстрація нової компанії

Натискаючи кнопку реєєстрації ви погоджуєтесь з користувацькою угодою

Реєстрація