Всього 20 днів після запуску, а на порталі Укрбізнес зроблено перші покупки

Всього 20 днів після запуску, а на порталі Укрбізнес зроблено перші покупки

Нова версія порталу Укрбізнес 3.0 вийшла в світ онлайн-торгівлі не під шум рекламних слоганів, а під оплески перших клієнтів. Всього лише через 20 днів після запуску продані перші інтернет-магазини і зроблені перші покупки в системі ub.ua.

Стало відомо, що одними з перших клієнтів Порталу стали авторитетні в бізнес-колах компанії - мережа роздрібних магазинів "Мішутка", а також представники компанії InkTek в Україні. Можна припустити, що це саме ті підприємства, які вже відчули ефективність торгівлі онлайн. Вони зможуть першими скористатися новими рекламними сервісами та інструментами для просування товарів у мережі інтернет.

Заступник директора з питань організаційного розвитку та послуг порталу Укрбізнес Руслан Кравцов прокоментував ситуацію таким чином: "Розміщуючи товари в мережі інтернет, компанії роблять їх доступнішими, так як шлях від вітрини до покупця максимально скорочується. З'являється набагато більше можливостей донести інформацію про окремо взятий товар, за рахунок необмежених можливостей мережі. І звичайно ж фінансові витрати на організацію торгівлі значно нижчі й багато компаній починають це розуміти. Сьогодні необхідно поспішити зайняти вільну нішу в онлайні, поки вони ще там є ".

Судячи з усього, на просторах українського інтернету все ж таки з'являється надійний та якісний продукт, і можливо зовсім скоро ми зможемо більше довіряти інтернет-торговцям і купувати онлайн. Тим більше, що аудиторія інтернет-користувачів стрімко зростає і вже в 2010 налічувала більше 13,5 млн чоловік 85% з яких вже зробили свої перші покупки.

Тепер можна з упевненістю заявити про те, що процес соціалізації національного бізнес-сектору успішно розпочався. Соціально орієнтований портал Укрбізнес 3.0 зважився об'єднати бізнес-ресурс і соціальну мережу. Як наслідок, сьогодні ми бачимо перші результати цього ризикованого заходу — перших задоволених клієнтів з першим значним прибутком.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 • Руслан Кравцов 22 грудня 2010 в 17:09
  Радует и то, что компании, развивающие свой бизнес эффективно, уже понимают что интернет-магазин - это не просто программная оболочка (сайт с корзиной).

  Грамотный руководитель понимает, что открытие торговой площадки в интернете - это ответственный процесс, требующий немалых интеллектуальных, финансовых и временных затрат.

  Сегодня всё реже приходится доказывать, что интернет-магазин - это система. Торговля в Интернете - это целый комплекс мероприятий проводимых не только на этапе создания, но и на протяжении всего периода существования бизнеса.
  • Oleksandr Babiy 11 січня 2011 в 16:41
   Руслане, цілком з Вами згоден! Мій особистий досвід - на УБ не тільки ІМ ефективні, а й елементарні "Олголошення", які кожен користувач може розмістити за власні бонуси!
   
 • nikmebel 24 грудня 2010 в 23:17
  Интернет магазин может быть не только сопутствующим направлением какого-то бизнеса. Интернет магазин, на сегодняшний день, может быть отдельным, приносящим серьезные доходы бизнесом. Тому подтверждение мой собственный проект www.nikmebel.com. И, конечно, комплекс мероприятий никогда не должен ограничиваться только запуском проекта - это ежедневный труд, непрекращающаяся работа - но сколь сладки результаты, когда понимаешь, что все это создано твоими руками.
   
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create