Портал «Укрбізнес» оголошує конкурс на отримання грантів для представників середнього та малого бізнесу Волині

Портал «Укрбізнес» оголошує конкурс на отримання грантів для представників середнього та малого бізнесу Волині

Питання щодо отримання грантів в Україні часто асоціюється з надходженням допомоги з-за кордону. Але за останній час спостерігалося багато випадків, коли фінансову допомогу на відкриття чи розвиток власної справи можна було отримати і в нашій країні. Яскравий приклад — нова ініціатива порталу “Укрбізнес”, завдяки якій у кожного представника малого та середнього бізнесу на Волині з'явилась можливість здобути нових клієнтів та партнерів, збільшити продажі за допомогою онлайн-торгівлі, а також вийти на міжнародний ринок. Мова йде про конкурс на отримання гранту, стати учасником якого може будь-яка волинська компанія.

Про мету ініціативи та умови отримання гранту розповів керуючий власник бізнес-порталу Цейко Валентин Миколайович.

Валентине Миколайовичу, яка мета проведення конкурсу на отримання гранту?

Метою є підтримка малого та середнього бізнесу на Волині. Адже існує безліч компаній з великим потенціалом, які не можуть його реалізувати через нестачу коштів. Саме грантова підтримка допоможе талановитим підприємцям розвинути свій бізнес, вийти на ринки України та Європи. Вони зможуть розпочати інтернет-торгівлю, знайти нових партнерів, покупців, заявити про свій бізнес інтернет-спільноті.

Отже, участь у конкурсі зможуть прийняти лише волинські підприємці?

Так, в конкурсі приймають участь компанії та підприємці, які зареєстровані на території Волині. Адже для нас дуже важливо  привернути увагу саме до нашого регіону, підтримати бізнес Волині, заохотити наших підприємців до продажу своїх товарів та послуг в інтернеті. Як патріотам України, нам важливо вивести бізнес Волині на перше місце з проникнення в інтернет і адаптації до Європейського ринку. Проте, якщо досвід з проведення даного конкурсу в нашому регіоні буде вдалим, ми  плануємо провести схожі конкурси і в інших областях.

Розкажіть детальніше, що саме отримають переможці конкурсу?

Переможці отримають сайт або інтернет-магазин для розкрутки бізнесу в інтернеті, послуги з наповнення та написання текстів для продажу товарів і послуг, бюджет на рекламу в інтернеті.  І найголовніше - нових клієнтів та кошти для розвитку.

5 переможців конкурсу отримають безкоштовний інтернет-магазин на платформі порталу “UB.UA” і можливість просування власних товарів чи послуг на внутрішньому ринку та один — розміщення на нашому польському порталі “TIUS.PL” і просування на ринку Польщі. Прийняти участь можна тут (http://goo.gl/forms/WwXyhohVZq23wtr53).

Що потрібно для участі в конкурсі?

Все, що потрібно зробити  для участі – заповнити анкету. Початок конкурсу -  01.06.2016, закінчення - 15.06.2016. Рішення про учасників буде оприлюднене 17.06.2016. Вітається наявність цікавих проектів, бізнес-планів, стартапів.

Як будете визначати переможців?

Рішення стосовно визначення переможців будуть приймати топ-менеджери компанії разом з групою постійних клієнтів порталу.  

Кому буде надаватись перевага?

Звичайно, перевага буде надана компаніям та підприємцям, що займаються бізнесом, який несе користь для громади. Вітаються цікаві ідеї, нестандартні підходи. Буде враховуватись унікальність послуг, а також цінова політика компанії.

Портал “Укрбізнес” - прогресивна компанія із 13-річним досвідом роботи. Підприємство має більше 25 000 контрактних клієнтів в усіх регіонах країни. Володіє програмними розробками власного виробництва, що адаптовані для розвитку українських компаній. Основний продукт - портал UB.UA, на якому можна створити сайт або інтернет-магазин для нарощення продажів. З 2015 року представлена в Європі (польський портал TIUS.PL).

Місячна аудиторія - понад 700 000 користувачів.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, потрібно заповнити онлайн-форму (http://goo.gl/forms/WwXyhohVZq23wtr53).

За детальною інформацією звертайтеся до нас за контактним телефоном (0332) 77-29-30.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create