Каталог товарів

 • Одяг, взуття
 • Все для дому
 • Меблі
 • Медичні товари
 • Побутова техніка
 • Комп’ютери та програми
 • Краса і здоров'я
 • Все для дітей
 • Будівництво та ремонт
 • Продукти та напої
 • Подарунки, квіти
 • Інструмент
 • Безпека та захист
 • Промислове обладнання
 • Смартфони, телефони
 • Авто, мото, вело
 • Авіа, з/д, водний
 • Аудіо, відео, фото
 • Дозвілля та розваги
 • Все для бізнесу
 • Дача, сад, город
 • Зоотовари
 • Електрообладнання
 • Канцтовари, книги
 • Метали, металургія
 • Мистецтво, антикваріат
 • Музичні товари
 • Нерухомість
 • Товари для послуг
 • Різне
 • Сировина і матеріали
 • Сільське господарство
 • Спорт та відпочинок
 • Текстиль, шкіра, хутро
 • Військовим
 • Товари для дорослих
 • Товари хім промисловості
 • Ювелірні вироби
 

Відгуки про ub.ua

Компанія ІНВЕСТМАШ

Володимир Анісімов

Дякуємо співробітникам Порталу Ub.ua і зокрема нашому менеджеру за співпрацю з компанією "Інвестмаш". Робота і ставлення заслуговує поваги і щирої подяки. Вона підштовхнула нас до рішення серйозно зайнятися підвищенням рівня продажів. Зараз кількість клієнтів зросла приблизно на 30%. Дякуємо! Раді співпрацювати з вами!

Компанія НОКІАН ШИНА

Андрій Коробов, менеджер з реалізації промислових шин

Нокіан-шина - це вже відомий бренд. Ми є одним з найбільших виробників зимових шин в Європі. Тому для нас дуже важливо тримати марку. Але рекламний пакет Ub.ua здивував навіть нас. Наповнення і дизайн зроблені на відмінно. За 2 роки співпраці ми довели мережу своїх франчайзі до 140 одиниць. В цьому частина заслуги Порталу Ub.ua.

СП ПАРК

Віктор

Рекламу на Порталі Ub.ua розмістив на початку весни 2019 року. І дуже здивувався, коли за перші три тижні відбив 80% від ціни рекламного пакету! Взагалі-то, мені менеджер все це обіцяв, але я, чесно-кажучи, не вірив. Виявляється, ви молодці! Вже котрий місяць поспіль у нас на офісі телефон "червоний" від дзвінків. А в Гуглі ми на перших позиціях. Велике вам дякую!

Компанія ОПТОВИЙ СКЛАД Second-Hand

Наталія Шокало, директор

Укрбізнес, ви стали одним з наших основних постачальників клієнтів. В тиждень маємо близько 20-25 замовлень від вас. Дуже вдячна, що в свій час ваш менеджер переконав мене розмістити рекламу на Ub.ua

ЛПХ ПАВЛІВСЬКІ

Ірина Павлівська

Дякуємо Ub.ua! За період співпраці з вами ми значно розширили своє виробництво. Тепер можемо запропонувати клієнтам в два рази ширший асортимент.

Портал Ub.ua продовжує стабільно постачати нам нових клієнтів. Кожен день ми отримуємо близько 70-80 замовлень з Порталу. А це для нас відчутний додатковий прибуток.

 Компанія ПРОМБУД

Олександр, директор

Завдяки Ub.ua ми збільшили свої прибутки на 40%. При цьому з нашого боку витрати були мінімальними як матеріальні, так і фізичні. По суті, Ub.ua зробив все сам.

Ми є одним з найбільших вітчизняних виробників скла. І для нас дуже важливо, щоб наше інтернет-представництво виглядало відповідним чином. Ми успішно користуємося послугами УкрБізнесу вже більше 6 років.

Пекарня ЛАСКА

Я з Укрбізнесом працюю не довго, десь півроку. І мене було важко переконати, подати сюди рекламу пекарні. Раніше рекламувався тільки на місцевому телебаченні, радіо і в пресі. Але все-таки вирішив спробувати, як діє інтернет-реклама. І це стало стартом виходу нашого печива на всеукраїнський ринок. Бувають навіть замовлення ззакордону. В тиждень маємо десь 15-17 замовлень від Ub.ua.

Менеджер підібрав мені пакет реклами суто під мої потреби. Добре, що є можливість не платити за ті розділи, які я не використовую. Так що рекомендую українським фірмам тут розміщуватись. Платите лише за те, що вам потрібно і отримуєте результат.

ТМ СКИБА

Андрій, директор

Працювати з вами дуже легко. Гроші заплатив - результат отримав. Завдяки Ub.ua нам вдалося знайти великого клієнта-оптовика. І зараз він обирає близько 60% вироблених нами товарів.

Ваш менеджер періодично нам нагадує про розміщення додаткової інформації на Порталі. На жаль, ми не завжди маємо можливість це зробити. Але вже розміщеної інформації цілком вистачає. Наш рекламний пакет кожен день відвідує близько 100 покупців. Регулярно надходять дзвінки та замовлення. Можна сказати, що наш основний прибуток - саме з Ub.ua, адже це 90% замовлень фірми.

Компанія СОНЦЕСАД

Зоряна, головний спеціаліст

Ub.ua - це ресурс, який довів нам, що реклама в інтернеті може бути недорогою та ефективною одночасно. Ми працюємо з Порталом всього перший рік і були приємно здивовані, що з самого початку співпраці отримуємо замовлення.

Тільки минулого тижня розмістили на ub.ua асортимент наших товарів - відразу отримали 3 замовлення по них. І вже окупили 80% рекламного пакету. В перспективі плануємо значне підвищення кількості продажів, надіємось Ub.ua нам в цьому допоможе.

Компанія СПЕЦТЕКСТИЛЬ

Лілія, директор

Варто було розмістити перший пакет, а це вже 4 роки тому, як відразу посипались дзвінки від покупців. За цей період ми доволі тісно налагодили співпрацю з багатьма великими і впливовими клієнтами.

Що мені дуже сподобалось, так це те, що я практично і не займалась наповненням пакету, все зробили спеціалісти Ub.ua. А ми тільки приймали купу дзвінків від покупців. З часом багато з них стали нашими постійними клієнтами.

Компанія MGM-УКРАЇНА

Андрій, директор

Ми розміщували рекламу в інтернеті на досить багатьох ресурсах. За роки такої практики зрозуміли, які з українських компаній, що займаються рекламою в інтернеті надають якісні послуги, а які - ні. Одним із ресурсів, який надає найбільше прибутку, є портал Ub.ua. Ми щодня отримуємо дзвінки від людей, які самі кажуть, що знайшли нас на порталі Ub.ua. Саме тому ми співпрацюємо з Порталом вже близько 4-х років і намагаємося не переривати цю співпрацю.

До речі, зараз я і сам намагаюся періодично оновлювати інформацію на сайті. Виявляється, Портал зручний в користуванні. Це порадувало. Бо на перший поглад здається, що великий функціонал зробив його дещо складним. Але ні, інформацію додавати дуже легко.

Лікар-уролог ОЛЕКСАНДР ІВАНЧЕНКО

Хочу подякувати порталу Ub.ua не тільки від свого імені, але й від імені пацієнтів, у яких з'явилася можливість подбати про своє здоров'я. У нашій справі головне вчасно виявити проблему, і як можна швидше її позбутись. Велика кількість чоловіків, завдяки розміщенню інформації про нас на порталі, змогли отримати своєчасні консультації і лікування.

Що ж стосується людей, які працювали над нашим пакетом, я вдячний їм за участь і підказки.

ТОВ ТІМІРЯЗІВСЬКЕ

Максим Миколюк, головний спеціаліст

Ми на порталі Ub.ua близько 8 місяців. Замовлення почали поступати відразу. Це відверто порадувало. Бо наш попередній досвід реклами в інтернеті не завжди мав результат. А тут - відразу замовлення. Супер!

Оформлення і заповнення пакету теж "вищий пілотаж". Ваші спеціалісти знаються на своїй справі. 

Радує, що не зупиняєтесь на досягнутому. Вдосконалюєтесь дуже швидко. Я навіть не завжди встигаю за нововведеннями на Порталі. І змушений сказати, що ви значно випереджаєте своїх конкурентів на ринку інтернет-реклами.

 

Компанія ПЛАЗМАТЕК

Тетяна Канська, заступник директора з маркетингу

Ми співпрацюємо з порталом більше двох років. Чесно кажучи, можливості ресурсу використовуємо не повністю. Але навіть цього достатньо для того, щоб регулярно отримувати нові замовлення. Дуже часто клієнти телефонують і самі говорять, звідки дізналися про нашу фірму.

Ми не активно розміщуємо свою рекламу в інтернеті. Вибрали кілька ресурсів, співпраця з якими приносить нам вигоду і продовжуємо з ними працювати. Наш рекламний пакет на порталі  Ub.ua в пошукових системах з'являється на перших сторінках. Це дійсно радує. Адже навіть доклавши трохи зусиль для того, щоб просувати в інтернеті фірму, але обравши правильний інструмент для цього, ми змогли добитися достатньо хорошого результату.

Компанія РУБІЖ-ТЕКС

Діана, маркетолог

Ви кращі з тих, з ким нам довелось працювати! Завдяки сторінці на Порталі у нас збільшилася кількість клієнтів. Вже навіть декілька постійних покупців є.

Що стосується конструктора реклами та можливостей внесення інформації, все дуже зручно і легко. Залишайтеся такими ж ефективними та відповідальними!

 

Компанія САПРЛЕГПРОМ

Хівріна Олена, головний спеціаліст

Маючи багаторічний досвід роботи з Порталом, ми можемо сказати, що це відмінний помічник у справі просування бізнесу. Розмістивши інформацію про нашу компанію на цьому порталі, і оцінюючи наше просування на сторінках пошукових систем, ми завжди бачили, що портал Ub.ua з інформацією про нас виходить на перші сторінки пошукової системи.

Сучасні Інтернет-технології реклами - це запорука успіху підприємства. Ніяка інша реклама не коштує так дешево і не дає такого відмінного результату. За кілька років роботи з порталом Укрбізнес ми завжди були приємно здивовані, з якою увагою ставиться до нас менеджер, який обслуговує наше підприємство на порталі. Це важливий фактор. Для підприємств, які не мають свого власного сайту, Ub.ua - це ще і можливість створити його з мінімальними витратами. На порталі можна розмістити достатню кількість інформації для представлення своєї компанії в мережі Інтернет.

Компанія КУРОК

Андрій Савченко, директор

Портал Ub.ua, на мій погляд, досить потужний ресурс, і він дуже актуальний для просування своєї компанії або сайту в просторах інтернету. Кілька років тому реєстрував свій сайт на старій версії порталу, був дуже задоволений реакцією пошукових систем.

Як на мене, нова версія порталу ще більш зручна. Тому відразу зареєструвався. Мені зробили сторінку українською мовою. І тепер маю більшу кількість покупців і переходи на мій сайт з порталу Укрбізнес. А це дуже добре для рейтингу мого сайту!

Інтернет-магазин іграшок TOYS TIME

Марина Весела, директор

Якраз переглядаю наш рекламний пакет на порталі. Все дуже-дуже подобається. Ваші співробітники дійсно постаралися. І це добре відображається на наших замовленнях з Ub.ua. Дякую!

Компанія ЗАХІДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА

Олексій Яновський, директор

З власного досвіду знаю, що зробити і підтримувати сайт, який приносив би прибуток, а не залишався просто даремною картинкою, коштує дуже дорого. Особливо якщо зважати на час, а не на витрачені гроші.

Все почалося з того, що була поставлена задача знайти додатковий до вже існуючих інструментів продажу майданчик у вигляді уніфікованого сайту, який би вимагав мінімум підтримки власними силами. В цей же час він повинен був приносити не просто відвідувачів, а реальних покупців-замовників. Ми шукали майданчик з гарною ефективністю у співвідношенні ціна/якість. Порівнюючи із закорднонними аналогами, а також вивчивши кількість зареєстрованих пакетів, ми зупинили вибір на Ub.ua. Тепер при незначних зусиллях одного неспеціалізованого працівника, який приділяє підтримці сайту дві години на тиждень, ми займаємо непогані позиції в рейтингах, а за спеціалізацією впевнено лідируємо. Це також добре позначається на потоці нових клієнтів.

1 2 3 4
Більше в розділі

Реєстрація нової компанії

Натискаючи кнопку реєєстрації ви погоджуєтесь з користувацькою угодою

Реєстрація