Відгуки Укрбізнес

Компанія ІНВЕСТМАШ

Володимир Анісімов

Дякуємо співробітникам Порталу Ub.ua і зокрема Ірині Познанській за співпрацю з компанією "Інвестмаш". Робота і ставлення Ірини заслуговує поваги і щирої подяки. Вона підштовхнула нас до рішення серйозно зайнятися підвищенням рівня продажів. Зараз кількість клієнтів зросла приблизно на 30%. Дякуємо! Раді співпрацювати з вами!

 

 

Компанія НОКІАН ШИНА

Андрій Коробов, менеджер з реалізації промислових шин

Нокіан-шина - це вже відомий бренд. Ми є одним з найбільших виробників зимових шин в Європі. Тому для нас дуже важливо тримати марку. Але рекламний пакет на УкрБізнесі здивував навіть нас. Наповнення і дизайн зроблені на відмінно. При цьому результат - не гірший. За 2 роки співпраці з УкрБізнесом ми довели мережу своїх франчайзі до 140 одиниць. В цьому частина заслуги УкрБізнесу.

 

СП ПАРК

Віктор

Рекламу на Укрбізнесі розмістив на початку весни 2012 року. І дуже здивувався, коли за перші три тижні відбив 80% від ціни рекламного пакету! Взагалі-то, мені менеджер все це обіцяв, але я, чесно-кажучи, не вірив. Виявляється, ви молодці! Вже котрий місяць поспіль у нас на офісі телефон "червоний" від дзвінків. А в Гуглі ми на перших позиціях. Велике вам дякую!

 

 Компанія ОПТОВИЙ СКЛАД Second-Hand

Наталія Шокало, директор

Укрбізнес, ви стали одним з наших основних постачальників клієнтів. В тиждень маємо близько 20-25 замовлень від вас. Дуже вдячна, що в свій час ваш менеджер Микола Мальчук переконав мене розмістити рекламу на Укрбізнесі. 

 

 

ЛПХ ПАВЛІВСЬКІ

Ірина Павлівська

Дякуємо УкрБізнесу! За період співпраці з вами ми значно розширили своє виробництво. Тепер можемо запропонувати клієнтам в два рази ширший асортимент.

Портал УкрБізнес продовжує стабільно постачати нам нових клієнтів. Кожен день ми отримуємо близько 70-80 замовлень з Порталу. А це для нас відчутний додатковий прибуток.

 

Компанія ПРОМБУД

Олександр, директор

Завдяки УкрБізнесу ми збільшили свої прибутки на 40%. При цьому з нашого боку витрати були мінімальними як матеріальні, так і фізичні. По суті, УкрБізнес зробив все сам.

Ми є одним з найбільших вітчизняних виробників скла. І для нас дуже важливо, щоб наше інтернет-представництво виглядало відповідним чином. Журналіст УкрБізнесу оформив наш рекламний пакет на досить високому рівні. Він став гідною заміною сайту. І ми успішно користуємося послугами УкрБізнесу вже більше 6 років.

 

Пекарня ЛАСКА

Юрій Цейко, власник

Я з Укрбізнесом працюю не довго, десь півроку. І мене було важко переконати, подати сюди рекламу пекарні. Раніше рекламувався тільки на місцевому телебаченні, радіо і в пресі. Але все-таки вирішив спробувати, як діє інтернет-реклама. І це стало стартом виходу нашого печива на всеукраїнський ринок. Бувають навіть замовлення ззакордону. В тиждень маємо десь 15-17 замовлень від Укрбізнесу.

Менеджер підібрав мені пакет реклами суто під мої потреби. Добре, що є можливість не платити за ті розділи, які я не використовую. Так що рекомендую українським фірмам тут розміщуватись. Платите лише за те, що вам потрібно і отримуєте результат.

 ТМ СКИБА

Андрій, директор

Працювати з вами дуже легко. Гроші заплатив - результат отримав. Завдяки УкрБізнесу нам вдалося знайти великого клієнта-оптовика. І зараз він обирає близько 60% вироблених нами товарів.

Ваш менеджер періодично нам нагадує про розміщення додаткової інформації на УкрБізнесі. На жаль, ми не завжди маємо можливість це зробити. Але вже розміщеної інформації цілком вистачає. Наш рекламний пакет кожен день відвідує близько 100 покупців. Регулярно надходять дзвінки та замовлення. Можна сказати, що наш основний прибуток - саме з УкрБізнесу, адже це 90% замовлень фірми.

 

Компанія СОНЦЕСАД

Зоряна, головний спеціаліст

УкрБізнес - це ресурс, який довів нам, що реклама в інтернеті може бути недорогою та ефективною одночасно. Ми працюємо з Порталом всього перший рік і були приємно здивовані, що з самого початку співпраці отримуємо замовлення.

Тільки минулого тижня розмістили на ub.ua асортимент наших товарів - відразу отримали 3 замовлення по них. І вже окупили 80% рекламного пакету на УкрБізнесі. В перспективі плануємо значне підвищення кількості продажів, надіємось УкрБізнес нам в цьому допоможе.

 

Компанія СПЕЦТЕКСТИЛЬ

Лілія, директор

Варто було розмістити перший пакет, а це вже 4 роки тому, як відразу посипались дзвінки від покупців. За цей період ми доволі тісно налагодили співпрацю з багатьма великими і впливовими клієнтами.

Що мені дуже сподобалось, так це те, що я практично і не займалась наповненням пакету, все зробили спеціалісти Укрбізнесу. А ми тільки приймали купу дзвінків від покупців. З часом багато з них стали нашими постійними клієнтами.

На сьогоднішній день стабільно отримуємо близько 40 дзвінків в тиждень від УкрБізнесу.

 

Компанія MGM-УКРАЇНА

Андрій, директор

Ми розміщували рекламу в інтернеті на досить багатьох ресурсах. За роки такої практики зрозуміли, які з українських компаній, що займаються рекламою в інтернеті надають якісні послуги, а які - ні. Одним із ресурсів, який надає найбільше прибутку, є портал УкрБізнес. Ми щодня отримуємо дзвінки від людей, які самі кажуть, що знайшли нас на УкрБізнесі. Саме тому ми співпрацюємо з Порталом вже близько 4-х років і намагаємося не переривати цю співпрацю.

До речі, зараз я і сам намагаюся періодично оновлювати інформацію на УкрБізнесі. Виявляється, Портал зручний в користуванні. Це порадувало. Бо на перший поглад здається, що великий функціонал зробив його дещо складним. Але ні, інформацію додавати дуже легко.

 


Лікар-уролог ОЛЕКСАНДР ІВАНЧЕНКО

Хочу подякувати порталу Укрбізнес не тільки від свого імені, але й від імені пацієнтів, у яких з'явилася можливість подбати про своє здоров'я. У нашій справі головне вчасно виявити проблему, і як можна швидше її позбутись. Велика кількість чоловіків, завдяки розміщенню інформації про нас на порталі, змогли отримати своєчасні консультації і лікування.

Що ж стосується людей, які працювали над нашим пакетом, я вдячний їм за участь і підказки.

 

 

ТОВ ТІМІРЯЗІВСЬКЕ

Максим Миколюк, головний спеціаліст

Ми на УкрБізнесі близько 8 місяців. Замовлення почали поступати відразу. Це відверто порадувало. Бо наш попередній досвід реклами в інтернеті не завжди мав результат. А тут - відразу замовлення. Супер!

Оформлення і заповнення пакету теж "вищий пілотаж". Ваші спеціалісти знаються на своїй справі. 

Радує, що не зупиняєтесь на досягнутому. Вдосконалюєтесь дуже швидко. Я навіть не завжди встигаю за нововведеннями на Порталі. І змушений сказати, що ви значно випереджаєте своїх конкурентів на ринку інтернет-реклами.

Окреме дякую нашому менеджеру від УкрБізнесу Миколі Мальчуку. Він нас постійно вводить у курс справи, розповідає про нові функції Порталу, а також нагадує про обслуговування замовлень з ub.ua. Бувало і таке, що не встигали обслуговувати покупців.

 

Компанія ПЛАЗМАТЕК

Тетяна Канська, заступник директора з маркетингу

Ми співпрацюємо з порталом Укрбізнес більше двох років. Чесно кажучи, можливості ресурсу використовуємо не повністю. Але навіть цього достатньо для того, щоб регулярно отримувати нові замовлення з Порталу. Дуже часто клієнти телефонують і самі говорять, звідки дізналися про нашу фірму.

Ми не активно розміщуємо свою рекламу в інтернеті. Вибрали кілька ресурсів, співпраця з якими приносить нам вигоду і продовжуємо з ними працювати. Наш рекламний пакет на УкрБізнесі в пошукових системах з'являється на перших сторінках. Це дійсно радує. Адже навіть доклавши трохи зусиль для того, щоб просувати в інтернеті фірму, але обравши правильний інструмент для цього, ми змогли добитися достатньо хорошого результату.

 


Компанія РУБІЖ-ТЕКС

Діана, маркетолог

Ви кращі з тих, з ким нам довелось працювати! Завдяки сторінці на Укрбізнесі у нас збільшилася кількість клієнтів. Вже навіть декілька постійних покупців є.

Що стосується конструктора реклами та можливостей внесення інформації, все дуже зручно і легко. Залишайтеся такими ж ефективними та відповідальними!

 

 

 

Компанія САПРЛЕГПРОМ

Хівріна Олена, головний спеціаліст

Маючи багаторічний досвід роботи з Порталом, ми можемо сказати, що Укрбізнес - це відмінний помічник у справі просування бізнесу. Розмістивши інформацію про нашу компанію на цьому порталі, і оцінюючи наше просування на сторінках пошукових систем, ми завжди бачили, що портал УкрБізнес з інформацією про нас виходить на перші сторінки пошукової системи.

Сучасні Інтернет-технології реклами - це запорука успіху підприємства. Ніяка інша реклама не коштує так дешево і не дає такого відмінного результату. За кілька років роботи з порталом Укрбізнес ми завжди були приємно здивовані, з якою увагою ставиться до нас менеджер, який обслуговує наше підприємство на порталі. Це важливий фактор. Для підприємств, які не мають свого власного сайту, Укрбізнес - це ще і можливість створити його з мінімальними витратами. На порталі можна розмістити достатню кількість інформації для представлення своєї компанії в мережі Інтернет.

 

Компанія КУРОК

Андрій Савченко, директор

Портал Укрбізнес, на мій погляд, досить потужний ресурс, і він дуже актуальний для просування своєї компанії або сайту в просторах інтернету. Кілька років тому реєстрував свій сайт на старій версії УкрБізнесу, був дуже задоволений реакцією пошукових систем.

Як на мене, нова версія порталу ще більш зручна. Тому відразу зареєструвався. Мені зробили сторінку українською мовою. І тепер маю більшу кількість покупців і переходи на мій сайт з порталу Укрбізнес. А це дуже добре для рейтингу мого сайту! Окреме дякую моєму менеджеру від порталу! 

 

 

Інтернет-магазин іграшок TOYS TIME

Марина Весела, директор

Какраз переглядаю наш рекламний пакет на порталі. Все дуже-дуже подобається. Ваші співробітники дійсно постаралися. І це добре відображається на наших замовленнях з Укрбізнесу. Дякую!

 

 

 

Компанія ЗАХІДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА

Олексій Яновський, директор

З власного досвіду знаю, що зробити і підтримувати сайт, який приносив би прибуток, а не залишався просто даремною картинкою, коштує дуже дорого. Особливо якщо зважати на час, а не на витрачені гроші.

Все почалося з того, що була поставлена задача знайти додатковий до вже існуючих інструментів продажу майданчик у вигляді уніфікованого сайту, який би вимагав мінімум підтримки власними силами. В цей же час він повинен був приносити не просто відвідувачів, а реальних покупців-замовників. Ми шукали майданчик з гарною ефективністю у співвідношенні ціна/якість. Порівнюючи із закорднонними аналогами, а також вивчивши кількість зареєстрованих пакетів, ми зупинили вибір на Укрбізнесі. Тепер при незначних зусиллях одного неспеціалізованого працівника, який приділяє підтримці сайту дві години на тиждень, ми займаємо непогані позиції в рейтингах, а за спеціалізацією впевнено лідируємо. Це також добре позначається на потоці нових клієнтів.

Торгувати в інтернеті легко!

Переконайтеся в цьому самі, зареєструвавшись на ub.ua!

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: +38 067 471 01 60

Переглянути більше історій успіхів українських компаній можете тут.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create