Відгуки клієнтів про роботу з порталом УкрбізнесТворча майстерня Розмай
Тарас Дрібнюк, директор

З Укрбізнесом дуже приємно працювати. Досвідчені менеджери завжди готові допомогти, надати консультації. Найцікавіше те, що ми практично нічого не робили, наповнення пакету повністю взяли на себе ваші спеціалісти. Відразу видно майстрів своєї справи, нам дуже сподобалось!

Завдяки зробленій роботі нас легко знаходять через пошукові системи наші клієнти. За день отримуємо близько 20-30 дзвінків. Та що тут скажеш, від клієнтів відбою немає!


Луцьк-Експрес
Юрій Миколайович Паленка, директор

Дуже оперативно наповнили нашу сторінку. Сподобалося, що з питання заповнення кожного пункту звертались і радились з нами.

Не можу сказати, що до розміщення на порталі у нас були проблеми із замовленнями, але визнаю, що вони виросли за останній час. 30% від загального числа клієнтів до нас звертаються через Укрбізнес.

Можна сказати, інформація розміщена нещодавно, але результат дав про себе знати вже через 2 тижні після наповнення.


Камелія
Олександр

Укрбізнес це легко, цікаво, а головне - результативно! Чесно зізнатись, не до кінця вірили в те, що розміщення на порталі приведе більше клієнтів... Але вже за 3 тижні наша сторінка на Укрбізнесі повністю окупилася.

Працюємо з порталом вже другий рік і дуже задоволені такою співпрацею. Постійно на зв'язку наш менеджер, якому висловлюємо особливу подяку.

 


ТМ Золушка
Людмила Іванівна, директор

Ub.ua виправдав мої очікування! Замовлення посипалися відразу ж - оптові та роздрібні. А головне, що за допомогою порталу ми знайшли оптового клієнта, який здійснив замовлення на 30 000 гривень.

Дуже задоволені роботою з ub.ua. Його співробітники дійсно знають і люблять свою роботу.

 

 ТМ Веселка

Юрій Павлюк

Робота нашого підприємства спрямована на якість. Ми не прагнемо до поповнення списку замовників, які звернуться до нас один раз, а намагаємося напрацювати базу постійних клієнтів, відносини з якими будуть побудовані на довірі та взаємовигоді. Такі стосунки у нас з Укрбізнесом!

Завдяки порталу нашу сторінку щодня відвідують близько 70 потенційних клієнтів. Відповідно 25-30% з них звертаються до нас в телефонному режимі. Укрбізнес допоміг зав’язати відносини з багатьма клієнтами, з якими працюємо на постійній основі. Дякуємо!


Top Shop
Ігор Мишко

З впевненістю можемо сказати, портал Укрбізнес, ви найкращі! Навіть не знаю, як можна відмовитись від такої пропозиції?! По суті платиш невеликі гроші, а результат 100%. З моменту розміщення нашого інтернет-магазину на порталі кількість замовлень зросла на 40%. Кожен день, близько 60 клієнтів відвідують нашу сторінку. Телефони розриваються від дзвінків.

 

 


Аудит Бухгалтерія Аутсорсинг
Сергій Романенко, директор

Мені подобається працювати з вами. Навіть не очікував такої віддачі. Пакет почав працювати вже через тиждень. Дзвінки надходять і надходять. Після розміщення прибуток компанії за місяць зріс на 20%. Спочатку сумнівався, не вірив у такі шалені результати. Зараз же повинен визнати, що був не правий. Укрбізнес, так тримати!

 

 


Компанія Ібіс
Ірина, менеджер по рекламі

ХХІ століття, технології беруть своє - без інтернету, як без рук. Укрбізнес - хороший помічник і путівник по просуванню в мережі інтернет. Дуже задоволена роботою з вами. Не знала що розміщення на порталі посприяє такій кількості клієнтів.

Постійні дзвінки, нові замовлення. Я просто в захваті. Щодня на сторінку заходить близько 70-80 наших клієнтів. А ще за допомогою порталу до нас звернулося безліч клієнтів-оптовиків. Без вас ми б не впоралися.Архон Україна

Галина Сацукевич

Працювати з Укрбізнесом сподобалося з самого початку. Менеджер докладно все розказав.

При заповненні нашої сторінки мені телефонували спеціалісти порталу, задавали питання, радилися. Я ніби як і брала участь у всьому цьому, а ніби й ні. Співробітники Укрбізнесу настільки грамотно підійшли до заповнення, що мені нічого було додати. Завдяки їм, нам відразу почали телефонувати.

Зараз маємо близько 20 замовлень на тиждень з вашого порталу. Та й сторінку нашу частенько відвідують. Коротше кажучи, постаралися на славу, дякую.

 


Кошик, інтернет-магазин
Борис Цейко

Співпраця з професіоналами - одне задоволення. Укрбізнес - професіонали своєї справи, добре знають свою роботу і відмінно виконують її.

Подобається оформлення сторінки, можливість самому вносити правки. Якщо виникають питання, завжди можна звернутися до нашого менеджера, який розкладе все по поличках. Але Укрбізнес це не тільки гарне оформлення і добре написані тексти. Це додаткова можливість залучити нових клієнтів для нашої компанії.

Завдяки порталу нас легко можна знайти через пошукові системи, де ми займаємо перші позиції. Відповідно отримуємо безліч замовлень. Вельми вдячний за виконану роботу. 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create